قوانین و مقررات

  لطفا قبل از رزرو نوبت ، مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید :

1 -  برای گرفتن نوبت مشاوره میتوانید  به دو صورت عمل کنید :

الف - یا از طریق همین سایت اقدام کنید و با تائید متن قوانین ، صفحه ای باز میشود که اولین گزینه ، نوبت مشاوره آنلاین میباشد . با انتخاب این گزینه ، صفحه ی بعدی که مشخصات بیمار را میخواهد باز میشود ، سپس صفحه ی پرداخت بانک و پس از پرداخت ، کدپیگیری برایتان صادر میشود .

ب -  یا میتوانید  با واریز مبلغ 250 هزار تومان به شماره کارت 6221061076114505  بانک پارسیان به نام احمد شکرچی زاده و خانم نجومی ، نوبت مشاوره بگیرید . سپس رسید آن را به همراه نام بیمار و شماره موبایل از طریق یکی از پیام رسانهای    واتساپ   یا    ایتا     برای موبایل شماره  09133147554  بفرستید .

- ما مدارک رابرای آقای دکتر میفرستیم وپاسخ  آقای دکتر را بعداً  برای شما میفرستیم.

- هدف ویزیت مشاوره ، مشخص کردن امکان درمان با تکنیک لیزری PLDH میباشد.

- ( بدلیل تعداد زیاد پیامها پاسخ دهی ممکنه تا یک هفته طول بکشد . )

2 - آن دسته از بیماران که در ویزیت مشاوره ، لزوم مراجعه حضوری برایشان قید شود ، میتوانند از طریق همین سایت اقدام کنند و پس از تائید این صفحه ، تاریخ و ساعتی را که مدنظر دارند ، انتخاب و در ساعت مقرر به مطب مراجعه نمایند . ( لطفاً دقت فرمائید : از پذیرش بیمارانی که بدون مشاوره ، نوبت حضوری بگیرند ، معذوریم و مبلغ واریزی نیز به هیچ عنوان عودت داده نمی شود . )

- نوبت دریافت شده، پس از واریز وجه قطعی گردیده و به هیچ عنوان قابل استرداد نمیباشد ويک کد رهگيري  به شما داده مي شود. لطفاً این کد را یادداشت نمایید.

، کليه عمليات خريد در اين سايت مشمول قوانين جاري تجارت الکترونيک بوده و هرگونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.

- توجه داشته باشید، در هر مرحله از رزرو نوبت از کلید Back استفاده ننمایید.